Witamy na naszej stronie…

Dr Wojciech Hytroś

Dr Wojciech Hytroś jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej. Jest lekarzem II stopnia medycyny sportowej oraz ortopedii i traumatologii z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Posiada również tytuł lekarza olimpijskiego.
Dr Wojciech Hytroś swoje doświadczenie zdobywał jako pracownik Instytutu Chirurgii Urazowej, Ortopedii oraz Neurochirurgii Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej przy ul. Szaserów 128 w Warszawie.
Przez wiele lat był też lekarzem Kadry Polskiej w boksie oraz pływaniu. Uczestnik wielu Mistrzostw Świata i Europy oraz Igrzysk Olimpijskich w 2012 r. w Londynie, oraz w roku 2016 w Rio. Swobodnie posługuje się językiem angielskim.
Konsultuje i leczy osoby dorosłe oraz dzieci od 8 miesiąca życia.
Oprócz tradycyjnych metod leczenia problemów narządu ruchu stosuje nowoczesne metody pomagające pacjentowi szybko odzyskać sprawność i zdrowie.Jedną z nich jest terapia z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego.
Osocze bogatopłytkowe przyspiesza i wspomaga leczenie schorzeń:
– wczesnych zmian zwyrodnieniowych stawów
– uszkodzeń więzadeł krzyżowych
– opóźnionego zrostu kostnego
– zapalenia powięzi podeszwowej
– uszkodzeń stożka rotatorów, chrząstki stawowej, łąkotek
– kontuzji ścięgien, więzadeł stawów
– zapalenie i uszkodzenie ścięgna Achillesa
– urazów i zmian przeciążeniowych
– kontuzji mięśni
– złamań i braków zrostu po złamaniach
Terapia z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest małoinwazyjną i całkowicie bezpieczną techniką. Ponadto terapia nie powoduje reakcji alergicznych oraz wyróżnia się krótkim czasem rekonwalescencji po zabiegu.